dbramante1928 eco-protect
skärmskydd för mobiltelefon
Egenskaper
| Protector type | Genomskinligt skärmskydd |
| Kompatibilitet | Galaxy S24 FE |
| Brand kompatibilitet | Samsung |
Prestanda
| Produktens färg | Transparent |
| Material | Härdat glas |
| Lätt att applicera | Ja |
| Rundade kanter | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
Vikt & dimension
| Skärmstorled (H x B) | 74 x 155 mm |
| Tjocklek | 0.5 mm |
| Vikt | 10 kg |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Tekniska detaljer
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Återvunnetˌ härdat glas |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 60% |