dbramante1928 Greenland
bagsidecover til mobiltelefon
Egenskaper
| Maximal skärmstorlek | 6.4" |
| Kompatibilitet | Nord 2 5G |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Produktens färg | Blå |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Brand kompatibilitet | OnePlus |
| Ursprungsland | Kina |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 30 styck |
Tekniska detaljer
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 73.2 mm |
| Djup | 11 mm |
| Höjd | 159 mm |
| Vikt | 18.9 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 117 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 207 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 84 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpall (EU) | 1440 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 395 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 48 styck |
| Ytterförpackningens längd | 245 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 230 mm |
| Ytterkartongens nettovikt | 740 g |
| Ytterförpackningens volym | 22258.25 cm ^ |