DELTACO
magnetkorthållare för mobiltelefon/kreditkort
Egenskaper
| Kompatibilitet | Apple iPhone 12,Apple iPhone 12 Pro,Apple iPhone 12 Pro Max,Apple iPhone 13,Apple iPhone 13 Mini,Apple iPhone 13 Pro,Apple iPhone 13 Pro Max,apple iphone 14 plus,apple iphone 14 pro max,apple iphone 14pro,Apple iPhone 15,Apple iPhone 15 Plus,Apple iPhone 15 Pro,Apple iPhone 15 Pro Max,applei phone 14,appleiphone16,appleiphone16plus,appleiphone16pro,appleiphone16promax; Apple iPhone 12,Apple iPhone 12 Pro,Apple iPhone 12 Pro Max,Apple iPhone 13,Apple iPhone 13 Mini,Apple iPhone 13 Pro,Apple iPhone 13 Pro Max,apple iphone 14 plus,apple iphone 14 pro max,apple iphone 14pro,Apple iPhone 15,Apple iPhone 15 Plus,Apple iPhone 15 Pro,Apple iPhone 15 Pro Max,applei phone 14,appleiphone16,appleiphone16plus,appleiphone16pro,appleiphone16promax |
| Produkttyp | Korthållare |
| Material | PU skinn; PU skinn |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Brand kompatibilitet | Apple; Apple |
| Kortficka | Ja |
| Garantiperiod | 5 År |
| Ursprungsland | Kina |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 64 mm; 64 mm |
| Höjd | 95 mm; 95 mm |
| Djup | 7 mm; 7 mm |
| Vikt | 40 g; 40 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 90 mm |
| Låddjup | 10 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g; 60 g |
Logistikdata
| Varukod | 4202310010 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 4202310010 |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens bredd | 9 cm |
| Fraktkartongens längd | 1 cm |
| Fraktkartongens höjd | 9 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 280 g |
| Produkter per ytterförpackning | 250 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 90 mm |
| Ytterförpackningens längd | 10 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 370 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 14 kg |