DELTACO
stativ / monteringsfäste för mobiltelefon - portabel, med klämma, universell
Egenskaper
| Ursprungsland | Kina; Kina |
Prestanda
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Material | Plast; Plast |
Vikt & dimension
| Bredd | 370 mm; 370 mm |
| Djup | 350 mm; 350 mm |
| Höjd | 930 mm; 930 mm |
| Vikt | 95 g; 95 g |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Design
| Modell | Passiv hållare |
| Mobilenhetens typ | Mobiltelefon / smartphone, Surfplatta/UMPC |
| Korrekt användning | Universal |
| Typ av fäste för enheten | Klämfäste |
| Orientering | horisontell |
| Hopfällbar | Ja |
| Lutningsjustering | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Låddjup | 60 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 140 g |
Logistikdata
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8522900090 |
| Varukod | 8522900090 |
| Ytterförpackningens bredd | 80 mm |
| Ytterförpackningens längd | 60 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 290 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Fraktkartongens bredd | 8 cm |
| Fraktkartongens längd | 6 cm |
| Fraktkartongens höjd | 13 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 1,45 kg |
| Antal produkter per innerförpackning | 10 styck |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År; 5 År |