Apple MGF94ZM/A mobiltelefon etui 17,5 cm (6.9") Cover Blå
Egenskaper
| Maximal skärmstorlek | 17,5 cm (6.9") |
| Kompatibilitet | iPhone 17 Pro Max |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Material | Aluminium, Tyg, Termoplastisk polyuretan (TPU) |
| Produktens färg | Blå |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| MagSafe-kompatibel | Ja |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Skyddsfunktioner | Fallsäker, Reptålig |
| Inbyggt batteri | Nej |
| Trådlös laddning | Ja |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 100% |
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Återvunnen polyester |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 95 mm |
| Låddjup | 202,5 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 125 g |