Poly G7500
utan nätsladd - TAA-kompatibel
Prestanda
| Produktens färg | Svart |
| Produkttyp | Videokonferenssystem för grupper |
Grafikstyrenhet
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Maximal videoupplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160 |
| Maximal bildfrekvens | 60 fps |
| Videoformat som stöds | AVC, H.264, H.265 |
Audio
| Upptagningsområde för mikrofon | 6,09 m |
Anslutningar
| Antal HDMI-utgångar | 3 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Antal HDMI-ingångar | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1 |
| PC-ljud in | Ja |
| RS-232 port | 1 |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
Logistikdata
| UNSPSC-kod | 45111902 |
| Lastpallens bruttovikt | 150 kg |
Miljökrav
| Värmeavgivning | 65 BTU/h |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 15 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 349,2 mm |
| Djup | 38,1 mm |
| Höjd | 139,7 mm |
| Vikt | 952,5 g |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Fjärrkontroll ingår | Ja |