Poly Studio X30 No Radio
TAA-kompatibel
Prestanda
| Produktens färg | Svart, Grå; Svart, Grå |
Grafikstyrenhet
| HD-typ | 4K Ultra HD; 4K Ultra HD |
| Maximal videoupplösning | 3840 x 2160 pixlar; 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1400 x 1050 (SXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160; 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1400 x 1050 (SXGA+), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 3840 x 2160 |
| Maximal bildfrekvens | 60 fps; 60 fps |
| Videoformat som stöds | AVC, H.239, H.264, H.265; AVC, H.239, H.264, H.265 |
Anslutningar
| Antal HDMI-portar | 2; 2 |
| HDMI-version | 1.4; 1.4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 1; 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | 1; 1 |
Kamera
| Zoomkapacitet | Ja; Ja |
| Digital zoom | 5x; 5x |
| Horisontellt synfält | 110°; 110° |
Mikrofon
| Antal mikrofoner | 4; 4 |
Audio
| Inbyggd mikrofon | Ja |
| Inbyggda högtalare | Ja; Ja |
| Antal talare | 1 |
Egenskaper
| Produktvikt (oz) | Ja |
Logistikdata
| Ursprungsland | Taiwan |
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
| UNSPSC-kod | 45111902 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C; 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C; -40 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 15 - 80%; 15 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95%; 5 - 95% |
Vikt & dimension
| Bredd | 441,8 mm; 441,8 mm |
| Djup | 62,5 mm; 62,5 mm |
| Höjd | 61,6 mm; 61,6 mm |
| Vikt | 730 g; 730 g |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | HDMI, LAN (RJ-45); HDMI, LAN (RJ-45) |
| AC-adapter inkluderad | Ja; Ja |
| Monteringsfästen ingår | Ja |