Celexon MultiCel Economy 63100
beslag - för projektor - silver
Prestanda
| Monteringssätt | Tak |
| Maxvikt | 25 kg |
| Teleskopisk | Ja |
| Lutningsvinkel | 0 - 15° |
| Avstånd till väggen (min) | 3,6 cm |
| Avstånd till väggen (max) | 10 cm |
| Takmontering rörlängd (max) | 100 cm |
| Takmontering rörlängd (min) | 63 cm |