Maximum COMBO212 fjernsynsantenne Udendørs
Egenskaper
| placering | Utomhus |
| Produktens färg | Svart, Silver |
| Material | Metall |
| Förstärkning (UHF) | 14 dB |
| Mottagningsområde (VHF-kanal) | 5 - 12 |
| Frekvensband | DAB, UHF, VHF |
| Anslutning | F |
| Förstärkning (VHF) | 8 dB |
| Antal element | 45 |
| Mottagningsområde (UHF-kanal) | 21 - 48 |
| Impedans | 75 Ω |
| Mottagningsområde (UHF) | 470 - 700 MHz |
| Mottagningsområde (VHF) | 170 - 230 MHz |
Vikt & dimension
| Vikt | 2,5 kg |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 205 mm |
| Låddjup | 160 mm |
| Förpackningens höjd | 1125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,72 kg |