4K Presentation HDMI and
Prestanda
| USB-anslutning | USB Type-A |
| USB-kontaktens kön | Honkoppling |
| USB-version | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDR-stöd | Ja |
| DVI-utgång | Nej |
| HDMI-utgång | Ja |
| DisplayPort-utgång | Nej |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
| Uppdateringsfrekvens vid högsta upplösning | 60 hz |
| Videolägen som stöds | 2160p |
| Ljudutgångskanaler | 2.0 kanaler |
| LED-indikatorer | Status |
| Dataöverföringshastighet (max) | 0,35 Gbit/s |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Metall |
| Integrerad USB-kabel | Nej |
Strömtillförsel
| Spänning | 230 V |
Vikt & dimension
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Förpackningens innehåll
| Bruksanvisning | Ja |
| Kabel inkluderad | AC |