6101
Design
| Korrekt användning av fjärrkontroll | Säkerhetssystem |
| Brand kompatibilitet | Olympia |
| Produktens färg | Silver |
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Antal knappar | 4 |
Display
| Inbyggd display | Nej |
Prestanda
| Frekvensband | 868.5 GHz |
| LED-indikatorer | Ja |
Batteri
| Batterityp | CR2430 |
| Antal batterier | 1 |
| Batterispänning | 3 V |
Vikt & dimension
| Bredd | 29 mm |
| Djup | 13 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 20 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 30 mm |
| Låddjup | 150 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Ja |
| Bruksanvisning | Ja |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 30 - 75% |
Indikation
| Indikator för låg batterinivå | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |