One For All Essence Basic 4 remote control IR Wireless Audio, Game console, TV Press buttons
Design
| Gränssnitt | IR trådlös |
| Korrekt användning av fjärrkontroll | Ljud, Spelkonsol, TV |
| Brand kompatibilitet | Universal |
| Produktens färg | Svart |
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Antal knappar | 52 |
Prestanda
| Antal stödda enheter | 4 |
Batteri
| Uppladdningsbara | Nej |
| Batterityp | AAA |
| Antal batterier | 2 |
Vikt & dimension
| Bredd | 46 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 223 mm |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 28 mm |
| Förpackningens höjd | 228 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 118,7 g |
Förpackningens innehåll
| Batterier medföljer | Nej |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 415 mm |
| Ytterförpackningens längd | 265 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 280 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,52 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 48 styck |
| Fraktkartongens bredd | 24,5 cm |
| Fraktkartongens längd | 9,8 cm |
| Fraktkartongens höjd | 12,4 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 765 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 6 styck |