LG REPLACEMENT REMOTE EXCLUSIVE
Design
| Gränssnitt | IR trådlös |
| Korrekt användning av fjärrkontroll | TV |
| Brand kompatibilitet | LG |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Ingångssignal | Tryckknappar |
| Hårda knappar | Ja |
Display
| Inbyggd display | Nej |
Prestanda
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| På / av-knapp | Ja |
Batteri
| Uppladdningsbara | Nej |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 50 mm |
| Låddjup | 230 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
Övrigt
| Förpackningens vikt | 170 kg |