Poly Blackwire 5220
headset
Prestanda
| Produkttyp | Headset; Headset |
| Bärstil | Huvudband; Huvudband |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik; Samtal/musik |
| Headset-typ | Binaural; Binaural |
| Produktens färg | Svart |
| Färgnamn | Black |
| Typ av kontrollenhet | Inline-kontrollenhet; Inline-kontrollenhet |
| Ursprungsland | Kina, Mexiko |
| Certifiering | Skype for Business; Skype for Business |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel; Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Ja; Ja |
| 2 x 3,5 mm kontakter | Nej; Nej |
| USB-anslutning | Ja; Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C; USB Type-C |
| Bluetooth | Nej; Nej |
Hörlurar
| Typ av örondel | Supraaural; Supraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 20 - 20000 hz; 20 - 20000 hz |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Bommikrofon; Bommikrofon |
| Mikrofonfrekvens | 100 - 8000 hz; 100 - 8000 hz |
| Brusreducerande mikrofon | Ja; Ja |
| Mikrofondämpning | Ja; Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS; MacOS |
Hållbarhet
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Hållbarhetscertifiering | TCO |
Vikt & dimension
| Vikt | 165,2 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 300 g |
Förpackningens innehåll
| Garantisedel | Ja |
| Väska | Ja; Ja |
| Innehåll i lådan | Snabbstarthandbok; Garantikort; Bärfodral; Headset; USB Type-C till USB Type-A-adapter |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85183000; 85183000 |
| Lastpallens bruttovikt | 357 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 21 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 3 styck |
Tekniska detaljer
| Pallet-mått (B x L x H) | 1000 x 1200 x 1386 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1000 x 1199,9 x 1385,8 mm (39.4 x 47.2 x 54.6") |
| Pallvikt (imperial) | 357 kg (787 lbs) |
Övrigt
| 2,5 mm kontakt | Nej; Nej |
| Andra operativsystem som stöds | Android, iOS; Android, iOS |
| UNSPSC-kod | 43191638 |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Digital signalbehandling (DSP) | Ja; Ja |