Samsung EO-IC100B Headset Wired In-ear Calls/Music Black
Prestanda
| Produkttyp | Headset |
| Bärstil | I öra |
| Rekommenderad användning | Samtal/musik |
| Headset-typ | Binaural |
| Produktens färg | Svart |
| Typ av kontrollenhet | Inline-kontrollenhet |
| Hopfällbar | Nej |
| Virtuellt surroundljud | Nej |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Nej |
| USB-anslutning | Ja |
| Bluetooth | Nej |
Hörlurar
| Typ av örondel | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 20 - 20000 hz |
| Impedans | 32 Ω |
| Hörlurarkänslighet | 94,3 dB |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Inline-mikrofon |
| Mikrofondämpning | Ja |
Batteri
| Trådlös laddning | Nej |
Vikt & dimension
| Vikt | 18,35 g |
Förpackningens innehåll
| Medföljande tillbehör i set | 3 storlekar öronsnäckor av silikon |