Sports Wired Blue
Prestanda
| Produkttyp | Hörlurar |
| Bärstil | Öronkrok, I öra |
| Rekommenderad användning | Idrott |
| Headset-typ | Binaural |
| Produktens färg | Svart, Blå |
| Kontrolltyp | Röra |
| Kabellängd | 1,2 m |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| 3,5 mm kontakt | Ja |
Hörlurar
| Typ av örondel | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens | 16 - 20000 hz |
| Impedans | 16 Ω |
| Hörlurarkänslighet | 105 dB |
| Magnetmaterial | Neodymium |
| Drivenhet | 1,35 cm |
Mikrofon
| Mikrofontyp | Ej tillgänglig |
Vikt & dimension
| Bredd | 50 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 21,1 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 51 mm |
| Låddjup | 30 mm |
| Förpackningens höjd | 180 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackningstyp | Upphängbar förpackning |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Antal | 1 |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 8518300090 |
Strömtillförsel
| Laddningsport USB Typ-C | Nej |