Wiwa Tillbehör
Svart
Övrigt
| Ingående ström | 1,5 A |
Strömtillförsel
| Likströmsdriftspänning | 5 V |
| Strömförbrukning (max) | 7,5 W |
| Strömförbrukning (vanlig) | 4 W |
| Antal USB-portar | 1 |
Vikt & dimension
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Vikt | 50 g |
TV tuner
| Typ av TV-mottagare | DVB-T2 |
Design
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktens färg | Svart |
Filformat
| Ljudformat som stöds | MP3,AAC,M4A |
| Bildkomprimeringsformat | JPG,JPE,JPEG,BMP,PNG |
File formats
| Undertextformat som stöds | TXT,SRT,SUB,ASS,SSA,SAM |
Prestanda
| Videolägen som stöds | 1080p,1080i,720p,576p,576i |
| Videoinspelning | Ja |
Anslutningar
| Antal HDMI-portar | 1 |
| USB-version | 2,0 |
| TV-antenn-portar kvantitet (75 Ohm) | 1 |
| Wi-Fi | Ja |
Förpackningens innehåll
| Fjärrkontroll ingår | Ja |
| Kabel inkluderad | USB,HDMI |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 °C |
Display
| Videoformat som stöds | H.265/HEVC,MKV,MOV,AVI,MP4,XVID,MPEG4,AVC/H.264,TS,3GP,MPEG,MPG,VOB,DIVX,FLV |
| HD-typ | Full HD |
| Antal OSD språk | POL |