VTech Lärlek
3 År - 7 År - Multifärg
Egenskaper
| Rekommenderad ålder (min) | 3 År |
| Rekommenderad ålder (max) | 7 År |
| Vibrationslägen | 5 |
| Automatisk avstängning | Ja |
| Språk | German |
| Produktens färg | Multifärg |
Lärande och färdighetsträning
| Inlärnings- och träningsfärdigheter | Lära sig Buchstaben, Zahlen & Zählen, Formen, Wissenschaft, Technologie, Kunst, Ingenieurwesen, Problemlösung, Wortschatz, Beobachtung, Musik |
Tangentbord
| Antal tangenter | 44 |
Bevakning
| Knappsats, antal tangenter | 10 |
Ergonomi
| Skärmtyp | LCD |
Strömtillförsel
| Antal batterier | 2 |
| Batterityp | AA |
| Automatisk avstängning efter | 45 s |
Vikt & dimension
| Bredd | 158,0 mm |
| Djup | 237,0 mm |
| Höjd | 55,0 mm |
| Vikt | 530,00 g |
Display
| Upplösning | 64 x 32 pixels |