SUNMI Streckkodsläsare
USB Type-A - 2D - CMOS - Svart
Skanning
| Modell | Presentationsscanner |
| Skanningstyp | 2D |
| Bildsensortyp | CMOS |
| Skannerns upplösning | 4 mm |
| 7,5 mil; 45-330 mm | |
| 1D -streckkoder (linjära) som stöds | UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, ISBN, Code 128, GS1 128, ISBT 128, Code 39, Code93, Code 11, Interleaved 2 of 5, Industrial 2 of 5, Matrix 25, Standard 25, Codabar, MSI/MSI PLESSEY, GS1 DataBar |
| 2D-streckkoder (matriser och staplade) som stöds | QR Code, Data Matrix, PDF417 |
Egenskaper
| 1 MP | |
| Applikation | Retail, Healthcare, Beverage |
Kamera
| Bildfrekvens | 60 fps |
Vikt & dimension
| fönster dimensioner | 75 x 75 mm |
| Bredd | 97 mm |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 100 mm |
Prestanda
| Produktens färg | Svart |
Anslutningar
| Standardgränssnitt | USB Type-A |
Strömtillförsel
| Spänning | 5 V |
| <190 mA |
Övrigt
| Strömförbrukning i Stand-by läge | <1 mA |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 85 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 95% |