HP 338
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck; Färgbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck; Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 338-bläckpatroner fungerar med:; HP 338-bläckpatroner fungerar med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 480 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | C8765EE; C8765EE |
| Ursprungsland | Kina, USA, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Antal per låda | 1 styck; 1 styck |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 50% |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -15 - 35 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 95%; 5 - 95% |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 141 mm |
| Vikt | 39,2 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 141 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 69 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 32 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 170 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,53 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |