Shelly BLU Button Tough 1 Bluetooth (mokka)
Egenskaper
| Produkttyp | Smartknapp |
| Produktens färg | Mocha |
| Material | Plast |
| Arbetsfrekvens | 2400 - 2483.5 MHz |
| Maximal räckvidd | 30 m |
| Anslutningstyp | Trådlös |
| Maximal räckvidd inomhus | 10 m |
| Maximal räckvidd utomhus | 30 m |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Maximal RF-effekt | 4 dBmW |
| Strålkastarläge | Ja |
| AES-kryptering | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Strömtillförsel
| Driftspänning | 3 V |
| Antal batterier | Ja |
| Batteriets livslängd | 2 År |
| Batterityp | CR2032 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 42 mm |
| Djup | 13 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Vikt | 15 g |
Förpackning
| Förpackningstyp | Låda |
| Antal per förpackning | Ja |