iiyama ProLite XUB2493HS-B6 skärm - LED-bakgrundsbelysning - 24" - IPS - 0.5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: iiyama
Produktnummer: XUB2493HS-B6
EAN: 4948570123834
Artikelnummer: F24814715
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 0.5ms
Tillverkare: iiyama
Produktnummer: XUB2493HS-B6
EAN: 4948570123834
Artikelnummer: F24814715
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.462,40 exkl. moms)
(1.462,40 exkl. moms)
Produktnummer: XUB2493HS-B6
Förstklassig bildkvalitet med iiyama ProLite XUB2493HS-B6-skärm
Den Full HD-upplösningen på 1920x1080 tillsammans med en imponerande uppdateringsfrekvens på 100Hz ger dig en skarp och detaljerad bildkvalitet. Varje pixel kommer att vara kristallklar och varje färgton kommer att poppa för en otroligt livfull visuell upplevelse.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 0,5 ms
Responstid (MPRT) 0,5 ms
Skärmytskikt Mätt
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 80000000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,275 x 0,275 mm
Horisontellt sökområde 30 - 115 kHz
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Horisontell avsökningsfrekvens 30 - 115 kHz
Diagonal skärmstorlek 60,5 cm
DDC/CI Ja
sRGB-täckning (typisk) 96%
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
HDCP Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Förbättrad kabelhantering Ja
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 5 - 23°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
OSD-språk Tjeckiska, Tyska, Engelska, Franska, Italienska, Japanska, Nederländska, Polska, Ryska
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 16 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 16 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1873044
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 539,5 mm
Djup (med stativ) 209,5 mm
Höjd (med stativ) 493 mm
Vikt (med stativ) 5,1 kg
Höjd (utan stativ) 343 mm
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, HDMI
Snabbstartsguide Ja
Hållbarhet
Uppfyller hållbarhetskrav Ja
Hållbarhetscertifiering ErP
Övrigt
Förpackningarnas innehåll quick start guide, safety guide
Certifikat för överensstämmelse CE, EAC, PSE, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, VCCI, WEEE
Kontrollpanel Power, Menu, + / Volume, - / Eco, Signal / Exit
Bredd 539,5 mm