Produktnummer: LS24D304GAUXEN
EAN: 8806095803074
Artikelnummer: F25152563
Samsung Essential S3 S24D304GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D304GAUXEN
EAN: 8806095803074
Artikelnummer: F25152563
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.080,00 exkl. moms)
(1.080,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D304GAUXEN
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 60 cm
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Material, hölje Återvunnen plast
HDMI-version 1.4
Ljudutgång Nej
Hörlursutgång Nej
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 21°
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 15 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 15 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 25 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 175,1 mm
Höjd (med stativ) 428,5 mm
Vikt (med stativ) 2,4 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 36,2 mm
Höjd (utan stativ) 320,4 mm
Vikt (utan stativ) 2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 636 mm
Låddjup 363 mm
Förpackningens höjd 100 mm