Produktnummer: LS27FG502EUXEN
EAN: 8806097817796
Artikelnummer: F25457303
Samsung G50F computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LCD Sort
EU Energy Class E
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG502EUXEN
EAN: 8806097817796
Artikelnummer: F25457303
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.940,80 exkl. moms)
(1.940,80 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG502EUXEN
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 240 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Spelfunktioner Super Arena Gaming UX
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10,5 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -3 - 25°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 21 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 36 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 21 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 48 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 614 mm
Djup (med stativ) 250,2 mm
Höjd (med stativ) 517,8 mm
Vikt (med stativ) 4,1 kg
Bredd (utan stativ) 614 mm
Djup (utan stativ) 45,7 mm
Höjd (utan stativ) 361,8 mm
Vikt (utan stativ) 2,9 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 655 mm
Låddjup 114 mm
Förpackningens höjd 488 mm