Produktnummer: LS27D396GAUXEN
EAN: 8806095846903
Artikelnummer: F25306294
Samsung S27D396GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27"
EU Energy Class D
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D396GAUXEN
EAN: 8806095846903
Artikelnummer: F25306294
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.833,60 exkl. moms)
(1.833,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D396GAUXEN
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Nej
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 1800R
Kontrastförhållande (medel) 4000:1
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
sRGB-täckning (typisk) 95%
Multimedia
Antal talare Ja
Uteffekt (RMS) Ja
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Antal HDMI-portar Ja
Hörlursutgång Ja
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 22°
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 16 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 16,4 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 35 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 617,8 mm
Djup (med stativ) 250,7 mm
Höjd (med stativ) 468,7 mm
Vikt (med stativ) 3,8 kg
Bredd (utan stativ) 617,8 mm
Djup (utan stativ) 75,8 mm
Höjd (utan stativ) 366,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,1 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 800 mm
Låddjup 453 mm
Förpackningens höjd 155 mm