Produktnummer: LS27D400GAUXEN
EAN: 8806095803050
Artikelnummer: F25139481
Samsung S27D400GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class C
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D400GAUXEN
EAN: 8806095803050
Artikelnummer: F25139481
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.477,60 exkl. moms)
(1.477,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D400GAUXEN
Upplev en livfull skärmupplevelse med Samsung S27D400GAU
Med en imponerande 27-tums IPS-panel kan du se varje bildpunkt i perfekt vinkel och njuta av en otrolig bildkvalitet oavsett var du sitter. Den snabba 5ms svarstiden och Full HD-upplösning på 1920x1080 vid 100Hz ger en smidig och detaljrik visning som tar din multimediaupplevelse till nya höjder.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 59,8 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10,5 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -3 - 25°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 14 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 14 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 50 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612,7 mm
Djup (med stativ) 219 mm
Höjd (med stativ) 538,3 mm
Vikt (med stativ) 4 kg
Bredd (utan stativ) 612,7 mm
Djup (utan stativ) 39,8 mm
Höjd (utan stativ) 360,9 mm
Vikt (utan stativ) 2,7 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 655 mm
Låddjup 488 mm
Förpackningens höjd 109 mm