Produktnummer: LS27FG812SUXEN
EAN: 8806095977300
Artikelnummer: F25269162
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
Samsung skärm &#45 27"
EU Energy Class G
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG812SUXEN
EAN: 8806095977300
Artikelnummer: F25269162
Finns i lager - skickas samma vardag vid beställning före kl. 16.00
(7.013,60 exkl. moms)
(7.013,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27FG812SUXEN
Upptäck en helt ny visuell upplevelse med den imponerande Samsung 27\" skärmen.
Den här skärmen tar din arbetsstation till en ny nivå med skarpa färger och kristallklart detaljer.
Dess eleganta och tunna design kommer att förbättra utseendet på vilket skrivbord som helst.
Släpp loss din kreativitet och produktivitet med denna högpresterande Samsung skärm.
Beställ din Samsung 27\" skärm idag och ta din bildupplevelse till en helt ny nivå!
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 59 cm
Bildstorlek vertikalt 33,3 cm
HDR-stöd Ja
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 99%
Quantum dot-färgteknik Ja
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Flimmerfriteknik Ja
Spelfunktioner Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Silver
Fötter färg Silver
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 45 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 52 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 45 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 140 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,7 mm
Djup (med stativ) 263,5 mm
Höjd (med stativ) 554,2 mm
Vikt (med stativ) 6,9 kg
Bredd (utan stativ) 611,7 mm
Djup (utan stativ) 49,2 mm
Höjd (utan stativ) 353,8 mm
Vikt (utan stativ) 3,8 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 684 mm
Låddjup 464 mm
Förpackningens höjd 200 mm