Produktnummer: LH24KMCCBGCXEN
EAN: 8806095038667
Artikelnummer: F23488363
Samsung KM24C-C
Samsung KM24C-C
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH24KMCCBGCXEN
EAN: 8806095038667
Artikelnummer: F23488363
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(16.060,80 exkl. moms)
(16.060,80 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LH24KMCCBGCXEN
Display
Paneltyp ADS
Skärm diagonal 61 cm (24")
Skärmtyp LED
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
Ljusstyrka 250 cd/m²
HD-typ Full HD
Pekskärm Ja
Pekskärmsteknik Kapacitiv
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 14 ms
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Diagonal skärmstorlek 60,4 cm
Vertikalt sökområde 48 - 75 hz
Dimfaktor 25%
Horisontellt sökområde 56 - 84,5 kHz
Färgomfång 72%
Anslutningar
USB-port Ja
Antal USB-portar Ja
Likströmsingång Ja
Design
Produktdesign Kioskdesign
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Vågrät
Produktens färg Vit
Skärmform Platt
VESA-fäste Nej
Bezel-bredd (botten) 1,79 cm
Bezel-bredd (sidan) 9,4 mm
Bezel-bredd (överst) 1,79 cm
Anti-glare skärm Ja
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
Drifttid (timmar/dagar) 16/7
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 88 W
Strömförbrukning i väntläge 0,5 W
Datorsystem
Datorsystem Ja
Datorsystemtyp System on Chip (SoC)
Inbyggd processor Ja
Processortillverkare Intel
Processorfamilj Intel® Celeron®
Internminne 256 GB
Installerat operativsystem Windows 10 IoT Enterprise
Vikt & dimension
Skärmbredd 547,9 mm
Visa djupet 48,8 mm
Visa höjd 334,4 mm
Visa vikt 4,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 620 mm
Låddjup 122 mm
Förpackningens höjd 419 mm
Vikt inkl. förpackning 5,7 kg
Förpackningens innehåll
Stå ingår Nej
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 45 ° C
Fuktighet (förvaring) 10 - 90%