Produktnummer: LS24D400GAUXEN
EAN: 8806095802992
Artikelnummer: F25138419
Samsung S24D400GAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class C
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D400GAUXEN
EAN: 8806095802992
Artikelnummer: F25138419
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.516,00 exkl. moms)
(1.516,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D400GAUXEN
Upptäck en helt ny nivå av spel- och filmupplevelse med en imponerande uppdateringsfrekvens på 100Hz. Upplev varje bild eller scen med en otrolig flyt och skärpa som tar din upplevelse till en helt ny nivå.
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 54 cm
NTSC-täckning (typisk) 72%
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10,5 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -3 - 25°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 12 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 12 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 219 mm
Höjd (med stativ) 497,7 mm
Vikt (med stativ) 3,5 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 39,8 mm
Höjd (utan stativ) 320,4 mm
Vikt (utan stativ) 2,3 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 585 mm
Låddjup 447 mm
Förpackningens höjd 109 mm