Produktnummer: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Artikelnummer: F24851941
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Artikelnummer: F24851941
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.260,00 exkl. moms)
(2.260,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D600UAUXEN
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 250 cd/m²
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 60 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 99%
AMD FreeSync Nej
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik Power Delivery
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
Antal DisplayPort-utgångar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Typ av laddningsport USB Type-C
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -30 - 30°
Svängbara Ja
Hållare -92 - 92°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 25°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 21 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 21 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 160 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 535,9 mm
Vikt (med stativ) 5,4 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 41,7 mm
Höjd (utan stativ) 327,2 mm
Vikt (utan stativ) 2,9 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 609 mm
Låddjup 479 mm
Förpackningens höjd 160 mm