Produktnummer: LS24D600EAUXEN
EAN: 8806095524610
Artikelnummer: F24851939
Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D600EAUXEN
EAN: 8806095524610
Artikelnummer: F24851939
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.195,20 exkl. moms)
(2.195,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D600EAUXEN
Våra kunder älskar Samsung ViewFinity S6 S24D600EAU skärm:
- Skarp bildkvalitet för en förbättrad visuell upplevelse
- AMD FreeSync-teknologi för en smidig spelupplevelse
- Minskar ögontrötthet för långa sessioner framför skärmen
- Levande färger och skarpa detaljer i varje bild
- Snabb uppdateringsfrekvens för smidig hantering av arbetsuppgifter
- Responsiv skärm för en bättre användarupplevelse
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 60 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Quantum dot-färgteknik Ja
Flimmerfriteknik Ja
Windows-operativsystem som stöds Windows 11
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Type-A
Antal USB typ A-portar nedströms 3
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Strömingång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 17 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 28 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 17 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 80 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1946417
Årlig energiförbrukning 25 kWh
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 535,9 mm
Vikt (med stativ) 5,4 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 41,7 mm
Höjd (utan stativ) 327,2 mm
Vikt (utan stativ) 2,9 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 609 mm
Låddjup 479 mm
Förpackningens höjd 160 mm
Vikt inkl. förpackning 7 kg
Förpackningstyp Låda
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, HDMI, USB typ A till USB typ B
Hållbarhet
Uppfyller hållbarhetskrav Ja
Hållbarhetscertifiering TCO
Övrigt
Picture-by-Picture (PbP) Ja
Aktiv skärmyta (B x H) 526,848 x 296,352 mm