Produktnummer: LS27D602ESUXXE
EAN: 8806097331148
Artikelnummer: F25163964
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS
EU Energy Class E
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D602ESUXXE
EAN: 8806097331148
Artikelnummer: F25163964
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.241,60 exkl. moms)
(2.241,60 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27D602ESUXXE
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
LED-bakgrundsbelysning Ja
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 59,7 cm
Bildstorlek vertikalt 33,6 cm
Diagonal skärmstorlek 68 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Quantum dot-färgteknik Ja
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 3
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Hörlursanslutning 3,5 mm
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 25°
Bild-i-bild Ja
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 18 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 30 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 80 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612,9 mm
Djup (med stativ) 220 mm
Höjd (med stativ) 556,6 mm
Vikt (med stativ) 6,1 kg
Bredd (utan stativ) 612,9 mm
Djup (utan stativ) 41,6 mm
Höjd (utan stativ) 367,7 mm
Vikt (utan stativ) 3,6 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 687 mm
Låddjup 510 mm
Förpackningens höjd 160 mm