Produktnummer: LS37D804UAUXEN
EAN: 8806095972077
Artikelnummer: F25227612
Samsung ViewFinity S8 S37D804UAU skärm &#45 Kant-LED &#45 37" &#45 VA &#45 5ms
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37D804UAUXEN
EAN: 8806095972077
Artikelnummer: F25227612
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(5.070,40 exkl. moms)
(5.070,40 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37D804UAUXEN
Samsung ViewFinity S8 S37D804UAU - 37\" skärm med Kant-LED
Med Samsung ViewFinity S8 S37D804UAU får du en imponerande 37-tums skärm med Kant-LED-teknologi som ger en enastående bildkvalitet. Upplev varje detalj i oskarp UHD 3840x2160 upplösning vid en jämn 60Hz uppdateringsfrekvens.
Display
Skärm diagonal 37"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 808.01 mm
Bildstorlek vertikalt 454.51 mm
Diagonal skärmstorlek 92 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 100%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Professionell
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Typ av USB-port uppströms USB Typ B, USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ C-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Inbyggd KVM-switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 120 mm
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 20°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 37 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 66 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 37 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning (max) 190 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 823.9 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 648 mm
Vikt (med stativ) 8.9 kg
Bredd (utan stativ) 823.9 mm
Djup (utan stativ) 41.8 mm
Höjd (utan stativ) 486.5 mm
Vikt (utan stativ) 5.9 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 921 mm
Låddjup 604 mm
Förpackningens höjd 181 mm