Produktnummer: WCG2X63-EU
EAN: 9350784022912
Artikelnummer: F21623887
ALOGIC Rapid Power 2-ports (45+18W) GaN-laddare inkl. 2m USB-C laddningskabel
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WCG2X63-EU
EAN: 9350784022912
Artikelnummer: F21623887
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(800,80 exkl. moms)
(800,80 exkl. moms)
Tillverkare: ALOGIC
Produktnummer: WCG2X63-EU
Sätt fart på din laddning med ALOGIC Rapid Power 2-ports GaN-laddare! Denna högpresterande laddare är drevet av Gallium Nitride-teknologi som gör det möjligt att leverera snabbare och effektivare laddning. Med en 45W USB-C port och en 18W USB-A port, kan du enkelt och snabbt ladda två enheter samtidigt.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
USB C-typ, antal portar 2
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 63 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Design
Produktens färg Vit
Kabellängd 2 m
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Ingående ström 1.5 A
Utspänning (max) 20 V
Utspänning (min) 5 V
Utgångsström, port 1 3 A
Utgångsström, port 2 2 A
Typ av strömkontakt Typ C
Vikt & dimension
Bredd 29.5 mm
Djup 63 mm
Höjd 66 mm