Produktnummer: DGS-1024D/E
EAN: 790069269912
Artikelnummer: F16241426
D-Link DGS 1024D
D-Link DGS 1024D
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1024D/E
EAN: 790069269912
Artikelnummer: F16241426
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.099,20 exkl. moms)
(1.099,20 exkl. moms)
Tillverkare: D-Link
Produktnummer: DGS-1024D/E
Effektiv D-Link DGS 1024D Switch med 24 Portar för Utökad Anslutningskapacitet
Den är också utformad för att minska strömförbrukningen och därmed minska driftskostnaderna.
Beställ din D-Link DGS 1024D switch nu för att förbättra din verksamhets nätverkstrafik!
Management features
Switch typ Ohanterad
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Nätverk
Full duplex Ja
Data transmission
Switch kapacitet 48 Gbit/s
Adresstabellstorlek 8000 poster
Lagra-och-vidarebefordra Ja
Maximal överföringshastighet 1 Gbit/s
Paketbuffertminne 0.5 MB
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 26.7 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Nej
Övrigt
Produktstorlek (BxDxH) 280 x 180 x 44 mm
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -10 - 55 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 280 mm
Djup 180 mm
Höjd 44 mm
Vikt 1.3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 262 mm
Låddjup 391 mm
Förpackningens höjd 102 mm
Vikt inkl. förpackning 2.43 kg
Tekniska detaljer
Kvantitet per lastpall (lufttransport) 160 styck
Lastpallshöjd (lufttransport) 1859 mm
Fraktkartongens längd 543 mm
Produkter per lastpall (sjötransport) 160 styck
Lastpallshöjd (sjötransport) 1859 mm
Lastpallens bruttovikt (sjötransport) 435.78 kg
Ytterförpackningar per lastpall (sjötransport) 32 styck
Innerförpackningens bruttovikt 13.04 kg
Fraktkartongens bredd 284 mm
Lastpallens totallängd 1100 mm
Fraktkartongens höjd 431 mm
Ytterförpackningar per lastpall (lufttransport) 32 styck
Lastpallens bruttovikt (lufttransport) 435.78 kg
Antal produkter per innerförpackning 5 styck
Fraktkartongens nettovikt 8.53 kg
Lastpallens totalbredd 1200 mm