FANTEC QB-35US3R
hårddiskarray
Tillverkare: FANTEC
Produktnummer: 1519
EAN: 4250273415193
Artikelnummer: 213485
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
FANTEC QB-35US3R
Tillverkare: FANTEC
Produktnummer: 1519
EAN: 4250273415193
Artikelnummer: 213485
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.184,80 exkl. moms)
(2.184,80 exkl. moms)
FANTEC QB-35US3R - Hårddiskarray som skyddar dina data
Beställ idag och skydda dina data med FANTEC QB-35US3R
Lagringsmedia
Lagringsenhetens storlek 3.5"
Antal lagringsenheter som stöds 4
Lagringsenhetsgränssnitt som stöds SATA
Anslutningar
Antal eSATA portar Ja
Gränssnitt USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Design
Produktens färg Svart
Material Metall
LED-indikatorer Ja
Certifiering CE/FCC
Prestanda
Plug & Play-kompatibel Ja
Strömtillförsel
Extern strömadapter Ja
Vikt & dimension
Vikt 3 kg
Övrigt
Produktstorlek (BxDxH) 126 x 215 x 166 mm
Kompatibla operativsystem MS Windows 2000/XP/Vista/7 Mac OS X, Linux
Strömförsörjning 100 - 240V