ThrustMaster
spjäll - kabelansluten
Inmatningsenhet
| Enhetstyp | Ratt + Pedaler |
| Gaming-styrteknik | Analog |
| Spelplattformar som stöds | PC, Xbox |
| Gaming Control funktionstangenter | Handbromsknapp, View button, Setting button, Riktningsknappar, Menyknapp, Dela-knapp |
| Antal knappar | 13 |
| Rattens rotationsvinkel | 900° |
Anslutningar
| Gränssnitt | USB |
| USB-anslutning | USB Type-C |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
Ergonomi
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Strömkälla | AC |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Uteffekt | 2,6 A |
Vikt & dimension
| Bredd | 260 mm |
| Djup | 300 mm |
| Höjd | 280 mm |
| Vikt | 4,1 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 260 mm |
| Låddjup | 300 mm |
| Förpackningens höjd | 280 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 4,1 kg |
Förpackningens innehåll
| Manual | Ja |
| Garantisedel | Ja |
| Kabel inkluderad | AC, USB typ C till USB typ A |