Produktnummer: CHARGER-C140W
EAN: 8595611707209
Artikelnummer: F25148420
I-TEC USB-C CHARGER 140W PD 3.1
I-TEC USB-C LADDARE 140W PD 3.1
Tillverkare: i-Tec
Produktnummer: CHARGER-C140W
EAN: 8595611707209
Artikelnummer: F25148420
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(698,40 exkl. moms)
(698,40 exkl. moms)
Tillverkare: i-Tec
Produktnummer: CHARGER-C140W
Med I-TEC USB-C laddare 140W PD 3.1 håller du alltid dina enheter strömsatta och redo för användning. Den höga effekten på 140W ger dig snabb och effektiv laddning, vilket sparar dig tid och ger dig friheten att använda dina enheter var som helst.
Slipp krångel med flera olika laddare och kablar - med I-TEC USB-C laddare 140W PD 3.1 har du allt du behöver för att hålla dina enheter strömsatta och redo för användning. Investera i bekvämligheten och effektiviteten hos denna smarta laddare redan idag!
Prestanda
Laddare kompatibilitet Bärbar dator, Smartphone, Surfplatta
Strömkälla av typen AC
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) Ja
USB-strömleverans Ja
Revision av USB-strömförsörjning 3.1
Effekt skyddsfunktioner Överhettning
Design
Produktens färg Svart
Strömtillförsel
Spänning 100-240 V
Ingångsfrekvens 50-60 hz
Ingående ström 1.8 A
Maximal styrka 140 W
Utspänning (max) 28 V
Utspänning (min) 5 V
AC-adapter, maxbelastning 5 A
Effektivitet (vid 10 %) 83%
Förpackning
Förpackningens bredd 127 mm
Låddjup 30 mm
Förpackningens höjd 70.5 mm