Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM Computerkølesystem Computerkabinet Ventilator 12 cm Beige 1 stk
Tillverkare: Noctua
Produktnummer: NF-A12X25 G2 LS-PWM
EAN: 9010018100693
Artikelnummer: F25355507
Tillverkare: Noctua
EAN: 9010018100693
Artikelnummer: F25355507
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(600,00 exkl. moms)
(600,00 exkl. moms)
Prestanda
Lämplig placering Datorväska
Modell Fan
Fläktdiameter 12 cm
Rotationshastighet (min) 850 RPM
Rotationshastighet (max) 1100 RPM
Ljudnivå (hög hastighet) 11,8 dB
Luftflöde 66,3 m³/h
Stöd för pulsbreddsmodulering (PWM) Ja
Lagertyp Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO)
Antal per förpackning Ja
Fläktens statiska tryck 1,08 mmH2O
Pumpens medeltid till fel (MTTF) 15000 h
Design
Produktens färg Beige
Material LCP (Liquid Crystal Polymer)
Fan kontakt 4-stift
Strömtillförsel
Strömförsörjning 1,8 W
Spänning 12 V
Högsta strömstyrka 0,15 A
Vikt & dimension
Bredd 120 mm
Djup 25 mm
Höjd 120 mm