Dell
DVD±RW - USB 2.0
Design
| Intern | Nej |
| Produktens färg | Svart |
Prestanda
| Ändamål | Bärbar dator |
| Optisk enhetstyp | DVD±RW |
| Gränssnitt | USB 2.0 |
| Strömförbrukning (vanlig) | 8 W |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Kompatibla produkter | - Dell Inspiron 11 3147, 11 3148, 13 7348, 14 3451, 15 3551, 5458, 5555, 5558 - Dell Latitude 14 Rugged Extreme (7404), 3340, 3450, E5250, E5450, E5550, E7250, E7450 - Dell OptiPlex 3020 (micro), 9020 (micro) - Dell Precision Mobile Workstation M3800 - Dell Vostro 14 3458, 3558 - Dell XPS 15 (9530) |
Vikt & dimension
| Bredd | 137 mm |
| Djup | 14 mm |
| Höjd | 144 mm |
| Vikt | 200 g |
Förpackningens innehåll
| Medföljande programvara | CyberLink Media Suite |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84717030 |