ADATA XPG LANCER BLADE 2 x 32GB DDR5 5600MHz UDIMM White
Egenskaper
| Buffrad minnestyp | Unregistered (unbuffered) |
| CAS-latens | 46 |
| Internminne | 64 GB |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 2 x 32 GB |
| Typ av internminne | DDR5 |
| Dataöverföringshastighet | 5600 MT/s |
| Komponent för | PC |
| ECC | Ja |
| Minnesspänning | 1.1,1.3,1.35,1.4 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ja |
| Intels minnesprofil Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Produktens färg | Vit |
| Kylning typ | Kylfläns |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 85 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 65 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 33,8 mm |
| Djup | 133,3 mm |
| Höjd | 7,8 mm |
| Vikt | 32,9 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 141 mm |
| Låddjup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 12,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 113 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |