HP - 32GB - DDR4 RAM - 3200MHz
DIMM 288-pin - Icke ECC
Egenskaper
| Internminne | 32 GB; 32 GB |
| Minneslayout (moduler x storlek) | 1 x 32 GB; 1 x 32 GB |
| Typ av internminne | DDR4; DDR4 |
| Minne klockhastighet | 3200 MHz; 3200 MHz |
| Komponent för | PC; PC |
| Minnets formfaktor | 288-pin DIMM; 288-pin DIMM |
| ECC | Nej; Nej |
| Kompatibla produkter | HP ProDesk 400 G5/6 Desktop Mini, HP ProDesk 600 G5/6 Desktop Mini, HP EliteDesk 705 G5 Desktop Mini, HP EliteDesk 805 G6 Desktop Mini, HP EliteDesk 800 G5/6 95W Desktop Mini, HP Collaboration PC G5, HP EliteOne 800 G5/6 AiO G5 23.8 HC (NT), HP Elite Slice for Meeting Rooms G2.; HP ProDesk 400 G5/6 Desktop Mini, HP ProDesk 600 G5/6 Desktop Mini, HP EliteDesk 705 G5 Desktop Mini, HP EliteDesk 805 G6 Desktop Mini, HP EliteDesk 800 G5/6 95W Desktop Mini, HP Collaboration PC G5, HP EliteOne 800 G5/6 AiO G5 23.8 HC (NT), HP Elite Slice for Meeting Rooms G2. |
Vikt & dimension
| Bredd | 133 mm |
| Djup | Ja |
| Höjd | 31 mm |
| Vikt | 18,18 g; 18,18 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020; 84733020 |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 32101602 |
| Ursprungsland | Kina, Filippinerna, Sydkorea |