LG UltraGear 34GS95QE-B skärm - 34" - NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync - 0,03ms
UWQHD 3440x1440 vid 240Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GS95QE-B
EAN: 8806084809421
Artikelnummer: F24779116
LG UltraGear 34GS95QE-B skärm &#45 34" &#45 NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync &#45 0,03ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GS95QE-B
EAN: 8806084809421
Artikelnummer: F24779116
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(10.909,60 exkl. moms)
(10.909,60 exkl. moms)
Produktnummer: 34GS95QE-B
Innovativ Gaming-skärm för Ultimate Performance!
Upplev en ny dimension av spel med LG UltraGear 34GS95QE-B skärm. Med en imponerande 34-tums skärm i UWQHD-upplösning och en otrolig uppdateringsfrekvens på 240Hz, tar denna skärm din spelupplevelse till en helt ny nivå.
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp OLED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,231 x 0,231 mm
Diagonal skärmstorlek 86,3 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Spelläge Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Inbyggd ljuddekoder DTS Headphone:X
Produktens färg Svart
Upplyst monitorstativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
Hörlursutgång Ja
Hörlursutgångar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -10 - 10°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 35 kWh
Strömförbrukning (max) 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1886909
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 784,8 mm
Djup (med stativ) 279,4 mm
Höjd (med stativ) 586,7 mm
Vikt (med stativ) 9,3 kg
Bredd (utan stativ) 784,8 mm
Djup (utan stativ) 167,6 mm
Höjd (utan stativ) 358,1 mm
Vikt (utan stativ) 5,9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 927,1 mm
Låddjup 551,1 mm
Förpackningens höjd 294,6 mm