Produktnummer: 32UN880K-B.AEU
EAN: 8806096227862
Artikelnummer: F25050322
LG UltraFine Ergo 32UN880K-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 32" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UN880K-B.AEU
EAN: 8806096227862
Artikelnummer: F25050322
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.257,60 exkl. moms)
(4.257,60 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32UN880K-B.AEU
Upptäck ultimat komfort och flexibilitet med LG UltraFine Ergo 32UN880K-B skärm!
Den här LED-skärmen med 32\" IPS-panel kommer att förvandla din arbetsplats med sin kristallklara 4K UHD-upplösning vid 60Hz. Upplev verklighetstrogen bildkvalitet och levande färger som tar din arbetsupplevelse till en helt ny nivå.
Display
Skärm diagonal 81,3 cm (32")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (dynamisk) 5000000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 95%
Prestanda
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 60 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 13 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel 0 - 90°
Svängbara Ja
Hållare -280 - 280°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -25 - 25°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32,8 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 55,8 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 38 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 240 V
AC-adapter, nätspänning 19.5 V
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 714,3 mm
Djup (med stativ) 406,8 mm
Höjd (med stativ) 641,2 mm
Vikt (med stativ) 10,3 kg
Bredd (utan stativ) 714,3 mm
Djup (utan stativ) 45,7 mm
Höjd (utan stativ) 420,1 mm
Vikt (utan stativ) 6,5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 821 mm
Låddjup 247 mm
Förpackningens höjd 507 mm