LG 34GX90SA-W computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Hvid
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GX90SA-W
EAN: 8806096435939
Artikelnummer: F25354934
EU Energy Class G
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 34GX90SA-W
EAN: 8806096435939
Artikelnummer: F25354934
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(8.555,20 exkl. moms)
(8.555,20 exkl. moms)
Produktnummer: 34GX90SA-W
LG 34GX90SA-W 34\" OLED-datorskärm i Wide Quad HD
Display
Skärm diagonal 86,4 cm (34")
Upplösning 3440 x 1440 pixlar
HD-typ Wide Quad HD
Native bildförhållande 21:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 275 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Konkav skärm
Bildskärmens krökning 800R
Kontrastförhållande (medel) 1500000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Svarstid (min) 0,03 ms
Bildpunktavstånd 0,231 x 0,231 mm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping
DCI-P3-täckning 98,5%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Spelläge Ja
Installerat operativsystem webOS
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 7 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Vit
Upplyst monitorstativ Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-utgångens version 1.4
Hörlursutgång Ja
Nätverk
Bluetooth Ja
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 39 kWh
Strömförbrukning i avslaget läge 0,5 W
AC-inspänning 220 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 784,1 mm
Djup (med stativ) 291,8 mm
Höjd (med stativ) 580,4 mm
Vikt (med stativ) 10,4 kg
Bredd (utan stativ) 784,1 mm
Djup (utan stativ) 167,1 mm
Höjd (utan stativ) 358,3 mm