Produktnummer: 32GS85Q-B.AEU
EAN: 8806096087800
Artikelnummer: F24860247
LG UltraGear 32GS85Q-B skærm &#45 32" &#45 VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync, NVIDIA G-SYNC Compatible &#45 Nano IPS &#45 1ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS85Q-B.AEU
EAN: 8806096087800
Artikelnummer: F24860247
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.088,80 exkl. moms)
(4.088,80 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 32GS85Q-B.AEU
Dessutom använder denna skärm Nano IPS-teknologi, vilket ger en bred färgskala och en hög färgprecision för en livfull och naturtrogen bild. Och med en imponerande uppdateringshastighet på 180Hz får du en otroligt jämn och flytande bildupplevelse som gör att du kan njuta av dina favoritspel med enastående detaljer och skärpa.
Display
Skärm diagonal 80 cm (31.5")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Svarstid (medel) Ja
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 180 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Svarstid (min) Ja
Bildpunktavstånd 0,2724 x 0,2724 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Färgområdesstandard DCI-P3
Färgomfång 98%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
AMD FreeSync Ja
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Svart
Anslutningar
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Antal Displayportar Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 15°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 32 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 51 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 32 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1968563
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713,9 mm
Djup (med stativ) 253,7 mm
Höjd (med stativ) 611 mm
Vikt (med stativ) 7,5 kg
Bredd (utan stativ) 713,9 mm
Djup (utan stativ) 54 mm
Höjd (utan stativ) 428,2 mm
Vikt (utan stativ) 5,6 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 969 mm
Låddjup 531 mm
Förpackningens höjd 168 mm