Produktnummer: X15E0011E0100
EAN: 4710739594881
Artikelnummer: F12254458
Neovo X-15E skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 15" &#45 5ms
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X15E0011E0100
EAN: 4710739594881
Artikelnummer: F12254458
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.594,40 exkl. moms)
(4.594,40 exkl. moms)
Tillverkare: AG Neovo
Produktnummer: X15E0011E0100
Neovo X-15E - LED-skärm för högkvalitativ bildvisning
Beställ din Neovo X-15E LED-skärm idag och upplev skillnaden själv!
Display
Skärm diagonal 15"
Upplösning 1024 x 768 pixlar
HD-typ XGA
Native bildförhållande 4:3
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
Typ av bakgrundsbelysning LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 3 ms
Skärmform Platt
Grafikupplösningar som stöds 1024 x 768 (XGA)
Kontrastförhållande (medel) 2000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 176°
Synfältsvinkel (vertikal) 176°
Antal färger 16,2 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,297 x 0,297 mm
Horisontell avsökningsfrekvens 24 - 83 kHz
Vertikal avsökningsfrekvens 50 - 75 hz
Ytans hårdhet 9H
Färgområdesstandard NTSC
NTSC-täckning (typisk) 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Industriell
Produktens färg Svart
Material, hölje Metall
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-D anslutningar Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2a
Ljudanslutning Ja
Likströmsingång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75,100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel 0 - 20°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 11 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 18 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0.3 W
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 444544
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 90%
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 380 mm
Djup (med stativ) 155 mm
Höjd (med stativ) 359 mm
Vikt (med stativ) 4.6 kg
Bredd (utan stativ) 380 mm
Djup (utan stativ) 53.5 mm
Höjd (utan stativ) 315 mm
Vikt (utan stativ) 4.2 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 470 mm
Låddjup 199 mm
Förpackningens höjd 460 mm
Vikt inkl. förpackning 5.8 kg
Förpackningens innehåll
Stå ingår Ja
Kabel inkluderad AC, Ljud (3ˌ5mm), VGA