Produktnummer: 65BFL2214/12
EAN: 8718863030516
Artikelnummer: F22147463
Philips 65BFL2214 65" LED-bakgrundsbelyst LCD-TV
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 65BFL2214/12
EAN: 8718863030516
Artikelnummer: F22147463
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(8.535,20 exkl. moms)
(8.535,20 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 65BFL2214/12
Lägg i din beställning idag och ta din företags- eller affärsmiljö till en ny nivå!
Display
Skärm diagonal 165,1 cm (65")
Skärmtyp LED
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 350 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Diagonal skärmstorlek 164 cm
Standard uppdateringsfrekvens 50 hz
Anslutningar
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-portar Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Audio
Uteffekt (RMS) 10 W
Ljudutgångskanaler 2.0 kanaler
Inbyggd ljuddekoder Dolby Atmos
Design
Produktens färg Svart
Skärmform Platt
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 200 x 200 mm
Prestanda
Analogt signalformatsystem PAL
Digitalt signalformatsystem DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
HDCP Ja
Strömtillförsel
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 87 kWh
AC-inspänning 220 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Installerat operativsystem Android TV
Operativsystemversion 9 (Pie)
Videoformat som stöds AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Ljudformat som stöds AAC, MP3, WAV, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, GIF, JPG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1448 mm
Visa djupet 86 mm
Visa höjd 837 mm