Produktnummer: 86BDL3652T/00
EAN: 8712581781972
Artikelnummer: F22635067
Philips 86BDL3652T T-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL3652T/00
EAN: 8712581781972
Artikelnummer: F22635067
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 30/05-2026
(26.668,80 exkl. moms)
(26.668,80 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL3652T/00
Philips 86BDL3652T T-Line – Led-skärm med interaktiv kommunikation
Display
Skärm diagonal 2,18 m (86")
Skärmtyp IPS
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 420 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Ja
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,4935 x 0,4935 mm
Diagonal skärmstorlek 217,4 cm
Standard uppdateringsfrekvens 60 hz
Anslutningar
Antal HDMI-portar 4
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal Displayportar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 4
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
Likströmsingång Ja
OPS-modulplats Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 40 W
Design
Placeringar som kan användas inomhus
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100,600 x 400 mm
Prestanda
Antal OSD språk 18
Medeltid mellan fel (MTBF) 50000 h
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 390 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Energieffektivitetsklass (HDR) G
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Datorsystem
Internminne 4 GB
Intern lagringskapacitet 32 GB
Installerat operativsystem Android 9.0
Videoformat som stöds ASF, AVI, DAT, FLV, MKV, MP4, MPEG, MPG, TS, VOB, WEBM, WMV
Ljudformat som stöds M4A, MP3, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, JPEG, JPG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1961 mm
Visa djupet 80,5 mm
Visa höjd 1132,3 mm
Visa vikt 74,3 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, DVI, HDMI, IR-sensor, USB Type-A to Micro USB-B
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Fuktighet (förvaring) 20 - 80%