Nedis Monitorbeugel voor Bureaus / 1 Scherm(en) / 15
32 inch / 75x75 / 100x100 / Draai- en Kantelbaar
Mounting
| Maxvikt | 8 kg |
| Minsta skärmstorlek | 38,1 cm (15") |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Maximal skärmstorlek | 81,3 cm (32") |
| Monteringssätt | Bord |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (min) | 75 x 75 mm |
| Monteringsgränssnitt kompatibilitet (max) | 100 x 100 mm |
Ergonomi
| Lutningsvinkel | 0 - 180° |
| Vridningsvinkel | 90° |
| Rotationsvinkel | 180° |
Design
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Metall |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 467 mm |
| Djup | 104 mm |
| Höjd | 505 mm |
| Vikt | 1,95 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 185 mm |
| Låddjup | 450 mm |
| Förpackningens höjd | 100 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,24 kg |
| Förpackningstyp | Låda |